Walking Dead Hakkında

Dizinin yayınlanan son bölümüne kadar izlemeyenler okumasınlar. Spoiler yersiniz :DSize de The Walking Dead artık kabak tadı vermeye başlamadı mı?
Yani dizi 5. sezonda ama hâlâ bir çözüm yolu bulunmadı. Gerçi dizinin çevirmeni "Bu bir zombi dizisi değil, öyle bir salgın varken hayatta kalmayı başaran insanların psikolojilerini anlatan bir dizi" gibi bir tweet atmıştı. Ama yine de insan bir süre sonra sıkılıyor.
Yani dön dolaş nereye kadar. Bir kere bu adamların kullandığı silahlar hiç mi tükenmeyecek. Ya yiyecek ve tıbbi malzemeler. Şuan olaya çok ciddiyetle yaklaşıyorum :D
Yani tamam bunlar hapishanede yaşadıkları zaman ekip biçiyolardı bir şekilde düzen oturtmuşlardı ama şimdi yine gezgin modunda dolaşıyorlar.
O değil de bu kullandıkları araçların benzinleri ne zaman bitecek :D
Hadi bu biten şeyler tamam da bir de arkadaş siz habire dolaşıyorsunuz girdiğiniz evlerden birinden temiz kıyafetler giysenize yahu. Pis pis dolaşıyorsunuz. Hayır o pislikle nasıl hasta olmuyorsunuz :D
Şu gerizekalı bilim adamı bozuntusu yüzünden ne kadar heveslenmiştim. Hah şimdi konu biraz değişecek demiştim. Ama yok yine aynı noktaya döndüler. Artık konuyu biraz değişirin.
Zaten Gleen i de öldüreceklermiş. Hayır onun yerine karısını öldürsenize >< Bacısından ayrılmamış olur.

Son olarak Rick dedeme döndün artık şu saçına sakalına bi  çeki düzen ver. Darly sen de şu saçlarını biraz kısalt.

Reklam linklerime de tıklarsanız çok sevinirim ^^ Sağolun :D
Reklam1
Reklam2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder